Bu klavyeler hem renkli hem de yıkanabiliyor

Bu klavyeler hem renkli hem de yıkanabiliyor.11916
  • Giriş : 08.01.2008 / 21:33:00

Minton, yeşil, pembe, turuncu ve mavi gibi renklerden hazırlanan, dilediğinde yıkanabilen bu şeker gibi klavyelerle çalışma ortamınızı renklendiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Windows98/Me/2000/NT/XP Minton'dan Dünyada geliştirilen en son teknolojileri Türk kullanıcısına en iyi kalite ve en uygun fiyat anlayışıyla sunmayı kendisine temel ilke edinen Minton, MKB 1014 bilgisayar klavyesiyle teknoloji ve modayı bir arada görmek isteyenlere hitap ediyor.
En son teknolojik ürünleri trendlere uygun bir şekilde tüketiciye sunan Minton, yeşil, pembe, turuncu ve mavi gibi renklerden hazırlanan, dilediğinde yıkanabilen bu şeker gibi klavyelerle çalışma ortamınızı renklendiriyor.

Windows98/Me/2000/NT/XP versiyonları ile uyumlu,USB arabirim; PS/2 giriş adaptörü,USB uzatma kablosu ile fonksiyonel olarak her türlü donanıma sahip olan Minton MKB 1014, elastik yapısıyla kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.Yıkanabilir ve hijyenik yapısı, esnek ve portatif oluşuyla sudan ve tozdan etkilenmeyen MKB1014, siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz renk seçenekleriyle bilgisayarda geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli kılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious