Bu markette alışveriş bedava

Bu markette alışveriş bedava.12915
  • Giriş : 10.07.2009 / 20:21:00

Çorum'un İskilip ilçesinde kaymakamlık tarafından bir ilke imza atıldı. Vakfın açtığı marketten ücretsiz alışveriş yapılabilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İskilip Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde, ihtiyaç sahibi insanların ücretsiz olarak alışveriş yapabileceği Vakıf Market açıldı.

Giderleri İskilipli hayırseverler ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından karşılanacak olan Vakıf Market'te temel ihtiyaç malzemeleri bulunuyor. Çorum Valisi Mustafa Toprak, İskilip Kaymakamlığı tarafından hayata geçirilen ve Türkiye'de bir ilk olan Vakıf Market projesinin diğer illere örnek olacağını söyledi.

Vali Toprak, bugüne kadar İskilip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan yardım alan ihtiyaç sahiplerinin bundan sonra marketten hiçbir ücret ödemeden alışveriş yapabileceklerini açıkladı. Hayırseverleri markete destek olmaya davet eden Vali Toprak, marketin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz ise, 5 aylık bir çalışmanın ardından marketin kurulduğunu belirterek, markete ulaştırılan yardımların ihtiyaç sahiplerine düzenli olarak ulaştırılacağını belirtti.

Vakıf Market'in açılış kurdelesini Çorum Valisi Mustafa Toprak, İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz ve İlçe Belediye Başkanı Numan Sezer birlikte kesti. Açılışın ardından yandığını İskilip ilçesine bağlı Kutluözü köyünde çıkan yangında evlerini kaybeden 7 aile, markete gelerek alışveriş yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*