Bu nasıl intikam?

Bu nasıl intikam?.10267
  • Giriş : 08.05.2008 / 18:27:00
  • Güncelleme : 08.05.2008 / 18:46:38

Tartıştığı kişinin 10 yaşındaki kızını kaçırıp tecavüz etti; küçük kızı boğmaya çalıştı ve öldü sanarak dere kenarına attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Isparta'da, çelik kapı ticaretiyle uğraştığı bildirilen bir kişi, alacak verecek meselesinden tartıştığı kişinin 10 yaşındaki kızını, dün akşam saatlerinde kaçırıp tecavüz ettikten sonra, elleriyle boğmaya çalıştığı, bayılan kızı öldü zannedip bir dere kenarına attığı iddiasıyla yakalandı.

İddiaya göre, 28 yaşındaki H.K, bir süre önce borç meselesi yüzünden tartıştığı A.Ö'nün ilköğretim okulu 4'üncü sınıf öğrencisi olan kızı H.G.Ö'yü (10), dün akşam saatlerinde Gökçay mevkisindeki evinin yakınından kaçırıp, iş yerine götürdü. Burada tecavüz ettiği kızı otomobile bindiren H.K, elleriyle boğmaya çalıştığı kız çocuğunu ''öldü zannedip'' Darıderesi kenarına bıraktı.

Dere kenarında gece yarısı kendine gelen ve yoldan geçen vatandaşlar tarafından bulunan H.G.Ö, Isparta Doğumevi Hastanesi'ne kaldırıldı. Küçük kız tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Doktorlar, kız çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğunu, ancak tecavüze uğradığının belirlendiğini açıkladı.

Küçük kızın ifadesi üzerine, ''Cinsel saldırı, adam öldürmeye tam teşebbüs ve kız kaçırma'' suçlamalarıyla yakalanan H.K'nin Emniyet Müdürlüğündeki sorgusu öğle saatlerinde tamamlandı.

MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI

Adliye'de cumhuriyet savcısı ve nöbetçi hakim tarafından ayrı ayrı sorgulanan zanlı ''cinsel saldırı, adam öldürmeye tam teşebbüs ve kız kaçırma'' suçlarından tutuklandı.

Zanlı H.K'nin iki kez evlendiği ve her iki eşinden birer çocuğu bulunduğu, ikinci eşinden de ayrılmak üzere olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious