Bu seferde AK Partili Başkan dayak yedi

Bu seferde AK Partili Başkan dayak yedi.11990
  • Giriş : 25.08.2007 / 18:38:00

Çorum Belediye Başkan Vekili ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Arif Erdal ile oğlu Murat Erdal'ın, iş yerinde darbedildiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Çorum Belediye Başkan Vekili Arif Erdal'ın Çorum Belediyesi yanındaki büro mobilyaları satan iş yerine gelen H.T. ile A.T, dükkanda bulunan Murat Erdal ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Murat Erdal, iki kişi tarafından darbedildi. Olayı babası Arif Erdal'a haber veren ve karakola giderek şikayetçi olan Murat Erdal, hastanede tedavi altına alındı.

Erdal'ın kendilerinden şikayetçi olduklarını öğrenen H.T. ile A.T, tekrar iş yerine gelerek, bu sırada içeride bulunan Belediye Başkan Vekili Arif Erdal'ı darbederek kaçtı. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Erdal, Çorum Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

A.T. ile H.T'nin iş yerinden aldıkları mobilyaların parasını ödemedikleri için icraya verilmelerine sinirlendikleri için Arif Erdal ve oğlunu darbettikleri
ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, H.T. ile A.T'yi gözaltına aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious