'Bu sezon zoru başardık'

  • Giriş : 04.06.2006 / 00:00:00

Galatasaray Lisesi'nin Geleneksel Pilav Günü bugün gerçekleştirildi. Galatasaray Lisesi'nde yapılan pilav gününe katılan Başkan Özhan Canaydın, geçtiğimiz sezonu şampiyon tamamlayarak camiaya 100. yılda en önemli armağını verdiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tevfik Fikret Salonu'nda kısa bir konuşma yapan Canaydın, ''Kulübümüz, 100. yılı devam ederken camiamıza bir şampiyonluk getirmiştir, çok mutluyuz. Bu çatı altında doğan, bugün Türkiye'de Galatasaray'ın simgesi olan kulübümüz, 100. yılında bunu en iyi şekilde değerlendirmiş, hepimizi mutlu etmiştir. Bu pilav gününde şampiyonluğu çok önemli bir hediye olarak kabul edin, inşallah başarılarımızın devamı, çok önemli noktalarda yürüyecektir. Buna inanın, bazı şanssızlıklarımızı yendiğimizi ifade edeyim, iyi günler bizleri bekliyor'' dedi.

-CANAYDIN: "HANIM EVDEN KOVDU-

Galatasaray Lisesi arazisinde bulunan ve 113. dönem mezunlarının restore ettiği "113 Konuk Evi"nin açılışını yapan başkan Canaydın, üst katın penceresine çıktı. Buradan seslenen Canaydın espirili bir şekilde, "Burası bana uğurlu geldi, şampiyon olduk. Ben bundan sonra burda kalacağım. Hanım beni evden kovdu" dedi.

Açılışın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan, ''Devam eden 100. yılımızda, camiamıza, taraftara herkese güzel bir hediyemiz oldu. Belli dönemlerde şanssız geçen günlerin telafisi oldu, bunun için mutluyuz'' diye konuştu.

Basın mensuplarının bu sezon şampiyonluğun daha zorlu geçeceğini dile getirmesi üzerine Canaydın, ''Spor yarışmaları her sene daha değişik, daha zor olur. Biz zoru yeneceğiz, bu sene nasıl yaptıysak, seneye de aynı seviyede savaşacağız'' diye konuştu.

Başkan Özhan Canaydın, daha sonra lise bahçesine gelerek burada okul mezunlarının yaptığı Basketbol maçını durdurdu ve oynamak istediği belirtti. Formasını sırtına geçiren Canaydın, potaya basket atmaktan son anda vazgeçti.

Başkan Özhan Canaydın, daha sonra Geleneksel Galatasaray'ın pilavından yedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious