Bu site fotoğraflarınızı satıyor

Bu site fotoğraflarınızı satıyor.11701
  • Giriş : 19.11.2008 / 11:21:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 23:51:29

Fotoğraflarınızı internet ortamında hem arşivleyip hem de onlardan para kazanmak ister misiniz? Yeni kurulan bir internet sitesi bu imkanı size sunuyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkiye'nin para kazandıran ilk uluslararası fotoğraf sitesi yayına başladı. Siteye daha ilk haftada yüzlerce kişi üye oldu. İmagestockTR adlı site çocuğunuzla eğlenirken, tatilde, kırda bayırda gezerken çektiğiniz fotoğraflardan size para kazandırıyor.

www.imagestockTR.com sitesine gönderdiğiniz fotoğraflarınızı hem internet ortamında arşivleyebilme hem de onlardan para kazanabilme imkânı sağlıyor.

GÖRSEL TÜKETİCİLERE FIRSAT

Türkiye'deki görsel (fotoğraf, grafik ve animasyon) ürünlerin arz ve talebinin buluşacağı internet tabanlı en kapsamlı web platformu olan www.imagestockTR.com, profesyonel ve amatör fotoğrafçılar ile grafikerlerin dijital ortamdaki görsel ürünlerini bir araya toplayarak, görsel tüketicilerine lisanslı olarak satmalarına imkân sağlayan Türkiye merkezli ilk web uygulaması.

Platform, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki görsel potansiyellerini ortaya çıkararak bunları dünyadaki tüketicileriyle buluşturup, hem fotoğrafçıların ve grafikerlerin gelir elde etmelerini sağlamayı hem de görsel kaynaklarımızın etkin kullanılmasına olanak sağlayarak ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

ESER GÖNDERİM SÖZLEŞMESİ

imagestockTR, sisteme Eser Gönderim Sözleşmesi ile eser yükleyen sanatçıların eserlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunuyor. Kolay ve anlaşılır site yapısıyla www.imagestockTR.com, eser sahiplerini teknik detaylara boğmadan eserlerini siteye kolayca yükleme olanağı veriyor.

Timeturk

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*