Bu sözler Carlos ve Aragones'e mi?

Bu sözler Carlos ve Aragones'e mi?.12406
  • Giriş : 24.11.2008 / 21:24:00

'Türkiye'de futbol hayatlarının emekliliğini yaşamalarını değil, aldıkları paranın karşılığını versinler' Bu sözler Fenerbahçe Divan Kurulu üyesine ait.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü'nün 2009 yılında yapılacak Olağan Genel Kurulu'nda başkan adayı olacağını açıklayan Yüksek Divan Kurulu Üyesi Kemal Açıkgöz, yarın oynanacak Porto maçı öncesinde sarı-lacivertli futbolculara uyarıda bulundu.

Açıkgöz, bir basın açıklaması yaparak, bu sezon Turkcell Süper Lig ve Avrupa'da başarısız sonuçlar alan futbolculardan Türkiye'de Futbol hayatlarının emekliliğini yaşamalarını değil, aldıkları paranın karşılığını vermelerini beklediklerini söyledi.

Açıkgöz, açıklamasında, ''Futbolcularımızdan, emekliliklerini yaşamalarını değil, büyük camiamıza yakışır koşan, mücadele eden, terini son damlasına kadar akıtan bir Futbol oynamalarını, tüm taraftarlarımızla beraber bekliyoruz'' ifadesini kullandı.

Başkan adaylığıyla ilgili olarak da açıkgöz, şunları kaydetti:

''Son zamanlarda yakın dostlarımdan arkamda başka isimler olduğuna dair duyumlar aldım. Başkan adaylığım doğrudan kendi kararımdır, hiç kimsenin etkisi yoktur. Haziran ayından beri yüzlerce kongre üyesi ile görüştüm, mayıs ayındaki kongreye kadar bu sayı binler olacaktır.

Yönetim kurulunda futbolu çok iyi bilen Fenerbahçe camiasından isimler yer alacaktır. Ayrıca iş adamları, sanayiciler, tüccarlar, üst düzey yöneticiler ve bürokratlardan kulübe zaman ayıracak bir kadro ile çalışacağım. Kalıcı ve gelir getirici tesisler yapacağız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*