Bu yabancılarla BJK'nin işi zor

Bu yabancılarla BJK'nin işi zor.14476
  • Giriş : 22.12.2008 / 08:51:00

Derbi tahmininde başarlı olamayan Hakan Şükür, hakem Cüneyt Çakır'ın kartlarında hatalı olduğunu iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hakan Şükür "Cimbom iki golcüyle sahaya çıkıp hücum yaparken, Beşiktaş geri yaslandı." Sergen Yalçın "Hakem kötüydü ama. Kartal'ı asıl yıkan takıma ihanet eden yabancılarıydı".

Hakan Şükür yorumluyor.

Çok sayıda defans oyuncusuyla oynamak iyi defans yapmak anlamına gelmez. Beşiktaş savunması genelde kalabalıktı ancak hızlı G.Saray forvetlerini engelleyemediler. G.Saray çift forvetle çıkarken niyetini de ortaya koydu. Beşiktaş fazla geriye yaslanmakla iyi yapmadı. Bu yüzden Ayhan ve Mehmet'e fazla iş düşmedi. Maç öncesi tahminim 1- 1'di. Beşiktaş mücadele etti ama anlamsız koşularla kendini yordu ve yapısına uymayan bir formatta oynadı. Hakem kartlarda hata yaptı. (TRT-1'deki yorumundan alınmıştır.)

Sergen Yalçın yorumluyor..

Beşiktaş'ın dün gece derbiyi kaybetme nedeninin birincisi hakem Cüneyt Çakır'dır. Çünkü her taktir hakkını G.Saray'dan yana kullandı. Ben Lincoln'ün pozisyonunu penaltı olarak yorumlamıyorum. Hele Delgado'ya gösterdiği 2. sarı çok anlamsızdı. 2. tarafın yabancıları maçın skorunu belirledi. Beşiktaş'ın "Fake" (sahte) yabancıları G.Saray'ın harbi yabancılarına karşıydı... Beşiktaş'ın böyle sorumsuz yabancılarla işi çok zor. Maç 11'e 11 bitse skor ne olurdu, işte onu bilemeyiz. (NTV'deki yorumundan alınmıştır.)


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*