Bu yatak nüfus patlaması yaşatacak

Bu yatak nüfus patlaması yaşatacak.13400
  • Giriş : 29.12.2007 / 14:21:00

Doğtaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Doğan, uzun süren çalışmalar sonunda "Aşk Yatağı" ardını verdikleri yeni bir yatak ürettiklerini belirtertti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Türkiye'de ilk kez sadece Doğtaş Mobilya'da üretimi yapılan bu yatağımız özel tasarlanmış ve uygulanmış kırmızı örgü kumaşıyla alışılmış yataklardan farklı ve göz okşayıcı özelliğe sahip. Koku saçan Smellwell özelliği ve kapsülleri sayesinde yatağımız güzel koku yayması sebebiyle eşlere uzun süre ferahlık hissi veriyor.

Böylece eşler yataktan yayılan güzel kokuyla keyifli ve rahat bir şekilde uyuyor. Çünkü uyku düzenini ve kalitesini bozan statik elektrik, kumaşa uygulanmış özel anti-stress özellikli (Relaxtic) aprelerle ortadan kaldırılıyor. Aşk yatağımız anti bakteriyel (Sanitized) özelliği sebebiyle de mikro organizmaların yol açtığı kötü kokuları, çirkin görüntüleri de ortadan kaldırıyor. Bu aynı zamanda kumaşın çürümesine sebep olan küf ve mantarların oluşmasını engelleyerek kumaşın ve yatağın ömrünü uzatıyor.

Yatağın anti mosquito özelliği sayesinde sivrisinek kovucu etkisi de var. Adeta göze görünmeyen bir cibinlikle kaplanan bu yatak hijyen avantajı da sağlıyor" dedi.

"Aşk Yatağı"nı 14 Şubat Sevgililer Günü'nden önce piyasaya süreceklerini ifade eden Adnan Doğan, "Yatağın fiyatı normal yataklara göre yüzde 30 oranında fazla olacak. İlk etapta tanıtım fiyatını da 650-700 YTL olarak belirledik. Daha sonra fiyatımız değişecek. 2008 yılında hedefimiz 10 bin Aşk Yatağı üretmek. Bu yatak sayesinde nüfus patlaması yaşanabilir" diye konuştu.

Bu arada yatağın dolgu malzemesin 3 yıl, yay konstrüksiyonun ise 10 yıl garantili olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious