Bu yaz herkes ‘Taşlı Gözlük’le bakacak

  • Giriş : 23.01.2006 / 00:00:00

Dünyada birçok ünlünün tercihi ve aynı zamanda Hülya Avşar’ın sponsoru olan ‘Dunlop’ gözlükleri, 2006 yaz kreasyonunu Avşar kızının katılımıyla tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Agca, “Firmalardan ve vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine taşlı gözlüklere ağırlık verdik. Gözlüklerde kırmızı, kahverengi ve beyaz taşlar kullanılacak” dedi.

Vatandaşlar istiyordu
Firma katalog çekimlerine geçen yılarda olduğu gibi bu yıl da ünlü sanatçı Hülya Avşar’la başladı. Gayet sıcak bir ortamda gerçekleşen çekimlerde Hülya Avşar, 200’e yakın gözlük takıp çıkardı. Taşlı gözlüklere ayrı bir ilgi gösteren Avşar, yaz aylarında kullanmak istediği gözlükler için siparişlerini şimdiden verdi. 2006 yazına 500 ayrı çeşitle girmeye hazırlanan ve çok iddialı olduklarını söyleyen Kazım Agca, “Birçok ilden taşlı gözlük siparişi almaya başladık bile. Hülya Hanım da taşlı gözlükleri çok beğendi. Geçen sene vatandaşlar Hülya Avşar gözlüğü istiyorlardı sanırım bu gelenek bu yıl da bozulmayacak. Hülya Avşar’ın kullandığı taşlı gözlüklere talep çok fazla olacak” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious