Bu yazın en tartışılanları

  • Giriş : 23.08.2006 / 00:00:00

Magazin gündemi 2006'da son dönemlerin en hareketli yazlarından birini yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İKİ BÜYÜK SÜRPRİZ

YAZIN değil, yılın sürprizi aynı aileden geldi. Gülben Ergen, en büyük özlemi olan anneliğe adım attı. Hamilelik haberini Yılmaz Erdoğan duyurdu. Erdoğan'ın bir ay sonra gerçekleşen düğünü ise herkesi daha çok şaşırttı.

SADECE FLÖRT!

HÜLYA Avşar'ın adı tam sekiz yıl sonra başka bir erkekle anıldı: Ali Güven. Sanatçı başta 'Bir ilişki yok, sadece flört ediyoruz. Karar aşamasındayım' dediyse de, bu beklenmedik 'flört', 2006 yazına damgasını vurdu.

EN HIZLI ÇAPKIN

AVŞAR kızıyla evliliği döneminde 'baskı altında' da olsa çapkınlıklarına devam eden Kaya Çilingiroğlu, özgürlüğünü ilan edince derin bir 'oh' çekti. Kendini tatil beldelerine atan Çilingiroğlu, her gün yeni bir güzelleydi.

ÖRNEK EVLİLİKTE ŞOK İHANET

BETTINA-Cem Hakko'nun yıllardır örnek gösterilen evliliklerinde yaşanan kriz, Hakko'nun, sevgilisi Ronit Gülcan ile Göcek'te aşk kaçamağında yakalanmasıyla gün yüzüne çıktı. Bay Hakko, eşine yüksek tazminat ödemekten kurtulmak için hemen boşanma davası açtı.

SKANDAL KRALİÇESİ

UMUT Elçioğlu ile evliyken onu Tony Teodoridis'le, Tony'sini de Can Tezal'la aldatan Pınar Altuğ, skandalın yankısı sürerken bu kez genç oyuncu Yağmur Atacan'la internet aşkı Can'ı aldattı!

BU POZ UNUTULMAZ

GÜLBEN Ergen'in 'tesadüf' olmadığı yolundaki imaları bir yana, pek çok kişi tarafından 'şova yönelik' bulunan Sibel Can'ın tangalı halleri, yazın değil, yılın en çok konuşulan pozu olmaya aday!

OSCARLIK AŞK!

GÜLŞEN-Reha Muhtar çiftinin romantik bir 'film' tadında yaşanan ilişkisi, halkın gözünde Oscar'ı alır mı bilinmez ama bu birliktelik sayesinde herkes Muhtar'ı ilk kez mayolu ve bu kadar aşık gördü!

HERKESİ OYNATTILAR

YAZIN başından itibaren peş peşe çıkan albümler arasında en çok ses getirenler Kenan Doğulu ile Serdar Ortaç'ınki oldu. Kenan'ın 'Çakkıdı'sı ve Serdar'ın 'Dansöz'ü, 2006 yazında herkesi yerinden kaldırıp oynatmayı başardı.

PARTİ CENNETİ

ÇEŞME Ayayorgi Koyu'ndaki Atalier Michelle Granada Beach, ağaçların ortasındaki doğal ortamı ve yaz boyunca gerçekleştirilen canlı performans plaj partileriyle tatilcilerin akınına uğradı.

ALAÇATI FARK ATTI

BODRUM'un en sıkı rakibi olan Çeşme, Alaçatı'sıyla bu yaz bir adım öne geçmeyi başardı. Ünlü-ünsüz herkes hem sörfe hem kumsal partilerine Alaçatı'ya gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious