Bu yenilgi çok acı verdi

Bu yenilgi çok acı verdi.15087
  • Giriş : 08.11.2007 / 23:35:00

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, Helsingborg yenilgisinin kendileri için acı verici olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Alman teknik adam, ''Bu yenilgi bana çok acı verdi. Bunu içimde hissediyorum. Tam oyunu kontrol ederken goller yedik. Oyunda şanssız olduğumuz konu, yediğimiz tüm gollerde kendi marifetimizin olması'' dedi.

Feldkamp, elde edilen sonucun ardından en kolayının oyuncuları suçlamak olacağını ifade ederek, ''Bu benim yaptığım birşey değil. Pazar günkü maçı düşünerek bu konuşmayı kendi aramızda yapacağız. Yarın oyuncularımla geniş bir toplantı yapacağım'' diye konuştu.

Sabri'nin oyundan çıkarken gösterdiği tepkiyle ilgili olarak, ''Sabri, genç bir oyuncu ve morali de bozuk'' diyen Feldkamp, ''Bir oyuncu öyle bir tepki gösteriyorsa, o an rahat bırakmak gerekli. Daha sonra tabii ki bu konu konuşulacaktır'' açıklamasını yaptı.

Gruptaki şanslarının sürmesi için gelecek maçlarda bu kayıpları telafi etmeleri gerektiğini vurgulayan Feldkamp, ''Gayet tabii ki kolay bir ortamda değiliz. Bunu bir biçimde telafi etmemiz gerekir. Bizim, bugünkü maçta skor 3-1'ken bile oyunu çevirebilecek şansımız vardı. Şimdi bunları unutup önümüze bakabilmek bizim elimizde'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious