Bu yıl şampiyonluk sözü vermedik

Bu yıl şampiyonluk sözü vermedik.17448
  • Giriş : 06.11.2008 / 18:26:00

Trabzonspor Yönetim Kurulu Başkanı Sadri Şener, zaman zaman yeni oluşturulan bir kadroya sahip olmanın sıkıntılarını yaşayabildiklerini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şener, yaptığı açıklamada, başarı için çok çalışmaları gerektiğini ifade ederek, geride bıraktıkları ekim ayının ilk yarısında aldıkları başarılı sonuçları sürdürdüklerini vurgulayarak, ''Ayın ikinci bölümünde maalesef hiç beklediğimiz skorlarla karşılaştık'' dedi.

Herkesin yönetimden ve teknik ekip ile futbolculardan beklentilerini çok iyi bildiklerini belirten Şener, şöyle devam etti:

''Ancak zaman zaman yeni oluşturulan bir kadroya sahip olmanın sıkıntılarını yaşayabiliriz. Böyle durumlarda camia olarak sabırlı ve müsamahakar davranmayı bilmeliyiz. Yönetim kurulumuz başta olmak üzere, teknik heyetimiz ve futbolcularımızın ortak beklentisi yıllardır özlediği sonuçları görmeyen siz değerli Trabzonsporlular'a hak ettiğinizin en iyisini verebilmektir. Bu konuda hepimiz üzerimize düşeni yapmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.''

Hedeften şaşma gibi bir durumun kesinlikle söz konusu olmadığını kaydeden Şener, şunları kaydetti:

''Trabzonspor, Trabzon'un sesidir, kimliğidir, yüreğidir. Bu genç yaşına rağmen elde ettiği başarılar, Trabzonspor'u diğer kulüplerden ayıran en önemli özelliktir. Rakiplerimizle kıyasladığımızda bizim başarıyla ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmemiz ve mutlaka kenetlenmemiz gerektiği de ortadadır. Geçmişteki büyük zaferler hep bu anlayışın ürünü olarak elde edilmiştir. Bizler bu sezon için şampiyonluk sözü vermedik ama iddialı, inançlı, gurur duyulan, dışarıdaki taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyecek bir ekip oluşturduğumuza inanıyoruz. Elbette başarı için sadece bu da yetmez. Hedefe ulaşmak adına yönetim, teknik kadro, oyuncu bütünlüğü, taraftar, basın, kısacası tüm camianın aynı duyguları paylaşması, aynı hedefe kilitlenmesi önem taşımaktadır. Eğer bunu başarabilirsek geçmişte olduğu gibi büyük başarılara ulaşmamız için önümüzde hiçbir engel kalmayacaktır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*