Bucaklılar İsmail YK ile coştu

  • Giriş : 25.08.2006 / 00:00:00

Burdur'un Bucak ilçesinde konser veren İsmail YK, hayranlarını coşturdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Açık hava sinemaları sayesinde neşeli anlar yaşayan Bucaklılar, bu kez şenlik için bir araya geldi. Kültür Sanat Şenliği ile Sünnet Şöleni'nin bu yıl 17.'si düzenlendi. Belediye tarafından sünnet ettirilen çocuklara yönelik etkinliklerin ardından akşam saatlerinde Bucak Stadyumu'na binlerce vatandaş toplandı. Ancak elektrik kesintileri eğlencenin zaman zaman bölünmesine neden oldu. Stadyumdaki ışıklarla birlikte sahne aydınlatması da çalışınca elektrik şebekesi yetersiz kaldı. Stadyum içinde toplanan binlerce insan yaklaşık bir saat gelmeyen elektriklere ıslıkla tepki gösterdi. Daha sonra stadyuma getirtilen jeneratörler sayesinde sahne aydınlatılmasının bir kısmı sağlandı.

Mehtap sahneye yaklaşık bir saat gecikmeli çıkarken, İsmail YK şarkılarıyla kalabalığı coşturdu. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı, sahneden kalabalığa çeşitli hediyeler fırlattı. Özellikle imzalı resmi kapmak isteyenler izdiham oluşmasına neden oldu. Ufak tartışmaların dışında sanatçıyı izleyen 20 binden fazla kişi coşkulu bir akşam yaşadı. Konseri izleyenler arasında AK Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ile Mehmet Alp, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Bucak Kaymakamı Mehmet Yıldız da yer aldı.

Bucak'ın sanayi, turizm, kültür, sanat gibi alanlarda hızla ilerlediğini vurgulayan Belediye Başkanı Arsal Sarı, konser vererek vatandaşları coşturan sanatçılara çeşitli hediyeler verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious