Bugün gazetesinin sahibi Akın İpek Sabah'a talip!

  • Giriş : 13.09.2007 / 23:38:00

Sabah ATV ihalesine katılacağı söylenen Bugün gazetesinin sahibi Akın İpek harekete geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabah ATV ihalesine katılacağı söylenen Bugün gazetesinin sahibi Akın İpek Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sadıkoğlu ve tüm birim müdürlerinin katıldığı bir toplantı yaptı.

Toplantıda gazetedeki çalışma veriminin arttırılması bakımından neler yapılabileceği konuşuldu.

Toplantı sonrası gazete içersinde ilk değişiklik Haber Merkezi'nde oldu.Bir yılı aşkın bir süredir Haber Müdürlüğü görevini yürüten Adem Yavuz Arslan'a bağlı olan İstanbul Haber Merkezi elinden alındı.

İstanbul Haber Merkezi'nin daha verimli olabilmesi için kendisine bağlı muhabirler gazetenin sorumlu müdürlüğü ve tüzel kişi temsilciliğinin yanısıra yazarlık görevini de yürüten Mehmet Canıtatlı'ya bağlandı.

Buna göre Adem Yavuz Arslan'ın gazete künyesindeki haber müdürlüğü titri devam edecek,görevini Haber Müdürü olarak sürdürecek.Ancak Canıtatlı da "geniş yetkili istihbarat müdürü" olarak haber toplantılarına katılacak.

Mehmet Canıtatlı'nın önümüzdeki günlerde haber merkezine hareket katmak için tüm imkanları kullanacağı ve yetersiz sayıdaki muhabir sayısını arttırmak için transferlerde bulunacağı öğrenildi.

Haber Merkezi'nin yanısıra önümüzdeki günlerde gazetenin Yazı İşleri ile editörler bölümlerinde ardından Ankara ve İzmir olmak üzere diğer illerde bulunan bürolarında ise köklü değişiklik yapılacağı duyumlar arasında yeralıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious