Bugün git yarın gel

Bugün git yarın gel.10648
  • Giriş : 29.04.2008 / 16:02:00

G.Saray Başkanı, Sergio Berti ve Pantaleo Corvino’ya, "Futbolcumun kafasını karıştırmak istemem. Yanlış bir şey yaparsak çocuğumuzun kafasını karıştırırız. Şu anda transfer düşüncesinden sıyrılmamız gerekir" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DERBİYE saatler kala başkan Adnan Polat’ın İtalyan misafirleri vardı. Fiorentina Kulübü İkinci Başkanı Sergio Berti ve Sportif Direktör Pantaleo Corvino, menajer Ali Güven ile birlikte Polat’tan Sabri’yi istedi. G.Saray Başkanı, ligin bitimine 2 hafta kala hiçbir oyuncusunu vermeyi düşünmediğini belirtirken, bu pazarlığın sezon sonu yapılmasını istedi. Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Futbolcumun şimdiden kafasını karıştırmak istemem. Ne de olsa bu oyuncularımız genç. Yanlış bir şey yaparsak çocuğumuzun kafasını karıştırırız. Ama sizlerle ilişkilerimizin her zaman iyi olmasını isteriz. Transfer mevsiminde rahat bir şekilde birbirimize karşı futbolcu alış verişi konusunu tatlı bir şekilde konuşuruz. Şu anda transfer düşüncesinden sıyrılmamız gerekir. Sezon sonu gelin konuşalım."

Yeni dünya onun elinde

Çizme’nin gözdelerinden olan Sabri’ye Roma Kulübü’nün de yakın takibe aldığı iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ali Güven gelişmeler hakkında şöyle konuştu:

"Futbolcum olduğu için söylemiyorum, son haftalarda saha içi davranışlarını düzeltti. Hakemlerle fazla konuşmamasını, saha içinde agresif olmamasını ve bu tür davranışlarının oyununu bozduğunu söyledim. Sürekli bu konuşmaları yaparak onu elimden geldiğince maçlara konsantre etmeye çalışıyorum. Bunları yapmayınca Sabri sahada daha dinamik oluyor.

İşte son maçlarda bunların içine girmedi, kendisini oyuna verdi, eski Sabri oldu. Sezon sonunda yurt dışındaki bu transfer teklifleri onun lehine olacak. İki maç sonrasında yeni bir dünyaya açılması Sabri’nin elinde."

HURRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious