'Bugün TV' yayın hayatına başladı

'Bugün TV' yayın hayatına başladı.14915
  • Giriş : 22.05.2009 / 23:16:00

Haber Grup Koordinatörü Tarık Toros yeni kanalı anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir süredir test yayınlarını sürdüren 'BUGÜN TV' programlı yayına başlıyor. İpek Medya Grubu'nun yeni televizyon kanalı BUGÜN TV, bu sabah saat 07.00'den itibaren yayın hayatına merhaba diyor. BUGÜN TV yalnızca son dakika değil, her dakika haber verme iddiası ile izleyici ile buluşuyor.

Ekranların en yeni haber kanalı, her saat başı, ülke ve dünya gündemindeki olayları, sadece oluş biçimiyle değil, perde arkası bilgileri ve uzman yorumlarıyla ekranlara getirmeye çalışacak.

BUGÜN TV YALNIZCA HABER DEĞİL

Aktif spor gündemi, orijinal altyazılı belgeseller, tarihsel dokümanter filmler, ödüllü festival yapımları, Türkiye ve dünya sosyetesinden aktiviteler, hayatın içinden güncel, çarpıcı haber belgeselleri ile BUGÜN TV ekranı dopdolu olacak.

Deneyimli bir kadronun görev yapacağı yeni kanal, aktüel tartışma programları, çevre, sağlık, otomobil, eğlence, sinema, eğitim ve kent hayatına ilişkin programlarıyla bir alternatif olarak yola çıkıyor.

HER DAKİKA HABER

Yalnızca kamuoyunu bilgilendirmeyecek, kamu merakını da giderecek, seyircisini hayalleri ile buluşturacak. Sadece son dakika değil 'HER DAKİKA HABER', BUGÜN TV'nin üç kelimeyle manifestosu olacak.

HABER ÖNCELİKLİ KANAL OLACAĞIZ

BUGÜN TV Haber Grup Direktörü Tarık Toros, yayına yeni başlayacak haber kanalıyla ilgili hedeflerini şöyle anlattı: "BUGÜN TV, farklı ve yeni bir kanal olmak için kuruldu. Emsalleri gibi programların egemen olduğu bir kanal olmayacak, haber öncelikli bir kanal olacak. İzleyicimize aynı malzeme ile birbirinden farklı yemekler sunacağız. Sloganımız çok net; sadece son dakika değil, HER DAKİKA HABER! Seyircimizin, televizyonunu açtığı ilk birkaç dakika içinde, on anki gündemle ilgili bilgisi olacak. Yalnızca bu değil. BUGÜN TV, haber kanallarının farkına bile varmayıp çöpe attığı malzemeyi öyle evirip kullanacak ki, başarıyı bütçeye ve kadroya bağlayanların mazeretleri ortadan kalkacak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*