Buharsız sauna

  • Giriş : 21.09.2006 / 00:00:00

Kızılötesi ışınlarla çalışan buharsız sauna ilgi odağı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Ortadoğu 2006 ve GAP Otomotiv 2006 Fuarı'nda Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA) tarafından keşfedilen ve kızılötesi ışınlarla çalışan bir sistem olan buharsız saunalar katılımcıların ilgi odağı oldu.

Suncare Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Ömer Çimen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Suncare buharsız sauna sistemlerinin, sauna anlayışına yepyeni bir bakış getirmek amacı ile tamamıyla güneş ışınlarını örnek alınarak üretildiğini söyledi.

Suncare buharsız saunada biogenetik ısıtıcılar ile ısınan havanın değil direk olarak vücut olduğunu belirten Çimen, "Bu sayede doğrudan ve gerçek bir terleme yaşanır ve bir seansta 600 kalori yakılır. Cildiniz kaybettiği esnekliği geri kazanır, selülitleri yok eder. Suncare bölgesel değil tüm vücudunuza etki edebilen sistemdir" dedi.

Suncare sauna sisteminin bölgede ilgiyle karşılandığını anlatan işadamı Çimen, inşaat firmalarıyla görüştüklerini, amaçlarının bölgede saunasız tek bir ev bırakmamak olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious