Bükreş maçında tek alternatif Nonda!

Bükreş maçında tek alternatif Nonda!.37477
  • Giriş : 10.08.2008 / 20:41:00

Cim Bom’da beklenen golcü transferi yapılmadığı gibi eldeki golcülerin de sakat olması umutları Kongolu yıldıza bağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hazırlık maçlarındaki gol sorununun Bükreş'e karşı da tekrar etmesinden endişe duyuluyor.

Steaua Bükreş maçı öncesi G.Saray'da herkes bir golcü transferi bekliyordu. Ancak yönetim bu konuda beklentilere karşılık veremedi. Başta teknik direktör Skibbe ve taraftarlar olmak üzere herkes takımın hazırlık maçlarında yaşadığı gol sorunundan rahatsızlık duyuyor.

Bükreş maçının en ciddi provası olan Bursaspor karşısında da bu sıkıntının iyice kendini göstermesi taraftarı endişelendiriyor. Bu maçta bir de Ümit Karan'ın sakatlanması Nonda'yı iyice alternatifsiz hale getirdi.

LİSTEYE 1 KİŞİ EKLENEBİLİR

Elde kalan tek sağlam golcü Nonda'nın başına da herhangi bir şey gelmemesi için herkes alarma geçmiş durumda. İdmanlarda da teknik direktör Skibbe onunla özel olarak ilgileniyor.

Her şeye rağmen G.Saraylı taraftarlar yönetimin golcü transferini en azından rövanştan önce yapmasını ve UEFA'ya bildirmesini bekliyor. Listeye 1 kişi ekleme hakkı bulanan Cim Bom'da yöneticiler de görüştükleri alternatif isimleri bitirmek için yoğun çaba harcıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*