Buldok cinsi köpek yaman çıktı

Buldok cinsi köpek yaman çıktı.9300
  • Giriş : 27.05.2007 / 23:22:00

Balıkesir'in Edremit ilçesinde yağan yağmur sonrası yolunu şaşıran buldok cinsi bir köpek, girdiği bir dükkanda işyeri sahibi ile müşterilerini mahsur bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edremit ilçesinde yağan yağmurun ardından şimşekten korkan buldok cinsi bir köpek yoluna çıkan iki kişiye saldırdıktan sonra Balya Petrol yakınındaki bir oto kaporta dükkanının asma katına çıkarak merdiven altına gizlendi.

İsminin Doğan olduğunu söyleyen iş yeri sahibi, köpek yüzünden müşterilerinin asma katta mahsur kaldığını belirtti. Korkudan aşağıya inemeyen biri çocuk iki kişi saatlerce köpeğin gitmesini bekledi. Daha sonra belediyeden yardım isteyen iş yeri sahibi, köpek yüzünden müşterilerinin gidemediklerini ve dükkânını kapatamadıklarını belirtti.

Kısa bir süre sonra belediyeden gelen ekip, önce köpeğe yaklaşmak istedi. Daha sonra saldıracağını düşünen görevli, araçla içerdi girmeye çalıştı. Sonra araçtan elinde uyuşturucu iğne atan silahla inen belediye görevlisi hızlı adımlarla merdivenden yukarı çıktı. Görevli, elindeki ucunda uyuşturucu iğne olan silahı ateşledi. İğnenin isabet ettiği köpek, 5 dakika içersinde kendinden geçerek bayıldı. Belediye görevlileri tarafından alınan köpek, sahibi bulunana kadar gözlem altında tutulacağı yere götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious