Bülent Arınç, Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutladı

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

TBMM Başkanı Bülent Arınç, Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutladı. Galatasaray'ın da Fenerbahçe'nin de güzel bir oyun ortaya koyduğunu ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TBMM'de gazetecilerin konuyla ilgili sorularını cevaplayan Bülent Arınç, ''Çok güzel bir mücadele oldu. Burun farkıyla tek bir maçta Galatasaray'ın şampiyonluğunu gördük. İki takım da çok güzel mücadele etti. Ama herhalde biri şampiyon olacaktı. O da Galatasaray'a kısmet oldu'' diye konuştu.

Kendisinin bir Beşiktaş taraftarı olduğunu hatırlatan Bülent Arınç, "Galatasaray büyük bir camia. Türkiye'nin yüzakı. Ben Beşiktaşlı olmama rağmen bu haklı şampiyonluğu bütün gönlümle kutluyorum'' dedi.

Bir gazetecinin, "Sayın Baykal, Fenerbahçe'nin şampiyon olması için kanun teklifi verecekmiş'' demesi üzerine Bülent Arınç, ''Böyle bir kanun teklifi mümkün değil tabii...'' karşılığını verdi. Gazetecilerin Fenerbahçe ile ilgili görüşünü sorması üzerine Bülent Arınç, Fenerbahçe'nin iyi mücadele ederek sezonu ikinci olarak kapattığını belirterek, Fenerbahçe'ye önümüzdeki sezon başarılar dilediğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious