Bülent Arınç nikah şahitliği yaptı

Bülent Arınç nikah şahitliği yaptı.46031
  • Giriş : 01.02.2008 / 20:40:00

Bülent Arınç, memleketinde öğrencilik yıllarında arkadaşı olan Ali Onaylı'nın oğlu Talha Onaylı'nın nikah törenine katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fatih Nikah Salonu'nda Belediye Başkanı Bülent Kar'ın kıydığı nikah töreninde Arınç ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı ve Manisa Milletvekili Hasan Hüseyin Tanrıverdi ile Mehmet Çerçi nikah şahitliği yaptı. Gelin Fatma Yağımlı'nın şahitliğini de Manisa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şefi Halil Kapar yaptı.

Damat Talha Onaylı'nın babası Ali Onaylı, TBM eski Başkanı Bülent Arınç ile gençlik yıllarından bu yana kadim dost olduklarını belirterek, Milli Nizam, Refah ve Fazilet Partilerinde birlikte yöneticilik yaptıklarını ve siyaseten de dost olduklarını ifade etti.

Nikah töreninde evlilik cüzdanını veren TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, Talha-Fatma Onaylı çiftine ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah töreni sonrasında gerçekleştirilen geleneksel takı töreninde Hüseyin Tanrıverdi damat Talha Onaylı'ya ve Bülent Arınç ise gelin Fatma Onaylı'ya altın taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious