Bülent Arınç'a Erbakan kotası

Bülent Arınç'a Erbakan kotası.17158
  • Giriş : 05.09.2007 / 22:10:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 21:43:06

70'li yıllar. MSP Bolu Milletvekili, partinin lideri tarafından, partisinin İzmir İl Kongresine gider. Kendisine verilen görev; "Kongreye git, Divan Başkanı ol, Arınç'ı konuşturma.."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MEHMET NATIK'IN İZLENİMLERİ

Farklı bir Bülent Arınç Portresi...


Bilinenler ve bilinmeyenler; bir insan farklı tipolojilerle tanınabilir mi?
El cevap sevgili kariler (Okuyucu demek istedim ben biraz zaman tünelinde gezmeyi severim o nedenle kalemime takılan günümüzde pek sık kullanılmayan kelimelerle aram hoştur. Bu sebeple çeşitlemelere rastlayabilirsiniz.)

Evet tanınabilir. Biz biraz bunu yapmaya çalışacağız.
Sayın Arınç’ın siyaset sahnesine düştüğü zaman oldukça eskidir. Bunun en taze misali de Kendisi ile yapılan en son röportajda (Bir adet Ruşen Çakır klasiği) ve dumanı buram buram kokan canlı şahit olarak orta yerde durmaktadır..

Zatı alileri sık sık ifade edildiği gibi uzun zamandır siyasetin içindedir. Yıllarca Manisa’da içinden geldiği geleneğin temsilcisi olarak İl Başkanlığı yapmıştır.
Bilinenler zaten amme nazarında gündeme takılıyor. Bilinmeyen nedir diye sorduğunuzu duyar gibi oldum.

Kendileri yıllarca İl Başkanlığı yaptığı yerde her nedense yeterince (yeterincenin altı çizilidir yanlış anlaşılmasın) tanınamamıştır. Ta ki vekil seçilinceye kadar…
Tabi bu arada mensubu olduğu gelenek içinde tanınmaktadır Milli Gazete’nin ve partisinin düzenlediği Türkiye çapındaki faaliyetlerin canı sağolsun.
Şimdi zaman tünelinde bir seyahate çıkalım.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious