Bülent Arınç'a göre AK Parti'nin oyları 'yüzde 52'

Bülent Arınç'a göre AK Parti'nin oyları 'yüzde 52'.9444
  • Giriş : 04.02.2008 / 02:14:00
  • Güncelleme : 04.02.2008 / 01:06:52

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, ''AK Parti'nin oy oranı yüzde 52'lere çıktı'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Manisa İl Danışma Kurulu Toplantısı, Manisa Belediyesi Kültür Sitesi Belediye Meclis Salonu'nda yapıldı. Bülent Arınç, burada yaptığı konuşmada, belediye başkanlarının halkla iletişimlerini daha sıkı tutmaları gerektiğini, yapılan hizmetleri görmeyenlerin mutlaka çıkacağını söyledi.

Arınç, ocak ayında Türkiye genelinde yapılan bir araştırmaya göre ''AK Parti'nin oy oranının yüzde 52'lere çıktığını'' bildirdi. Yerel seçimlerde 2 iddiaları olması gerektiğini ifade eden Arınç, ''İnşallah bir dahaki yerel seçimlerde bütün belediyeleri kazanma iddiamız olacak. Yapılacak 2 iş var, birincisi kazandığımız yerler tekrar devam, ikincisi geçmişte kazanamadığımız belediyeleri kazanmak. Bu bizim iddiamız ve iddiamız olmalıdır. İddiamız da güçlü olmalı'' diye konuştu.

AK Partililer'in gururla, ''Ben AK Partili'yim'' demeleri gerektiğini belirten Arınç, şöyle konuştu: ''Daha iki dönem bu ülkedeyiz Allah'ın izniyle. Adam gibi adam olacağız, AK Parti için çalışacağız ve AK Parti gibi başarılı olacağız. Bütün partiler ayaklarını denk alsınlar. Yüzlerini millete dönsünler, iyi çalışsınlar, milleti başlarına taç yapsınlar.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious