Bülent Ecevit için kritik saatler sürüyor

  • Giriş : 23.05.2006 / 00:00:00

Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) komada olduğu açıklanan eski Başbakan Bülent Ecevit için kritik saatler sürüyor. Doktorlar, yaşam destek ünitesine bağlı Ecevit için yarın bir değerlendirme yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ecevit’in son durumu ile ilgili bilgi veren DSP Genel Başkanı Zeki Sezer’in tıbbi olanakları sonuna kadar kullanan GATA yönetimi ve doktorlara teşekkür etmesi dikkat çekti. Ecevit’in yaşam destek ünitesinden ne zaman çıkarılacağının belli olmadığını kaydeden DSP Genel Başkanı, şunları söyledi:

”Aksi bir durumun yaşanacağı ihtimalini düşünmek istemiyoruz. GATA yönetiminin yaptığı açıklamaya eklenecek olumlu veya olumsuz bir husus yok. Ne yazık ki kritik süreç sürüyor. Sayın Ecevit’e tüm olanaklarını seferber eden GATA yönetimine ve doktorlara şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın Ecevit’e vatandaşlar ve partililerimiz gibi şükran dileklerimizi sunuyoruz. Partililerimiz gibi şifa dileklerimizi sunuyoruz. Dualarımız onunla, dua ediyoruz. Bundan önceki bütün badireleri, zorlukları atlatan Ecevit, bunu atlatacak, ülkemize ışık vermeye devam edecek.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious