Bülent Ersoy aldatmayı affetti

Bülent Ersoy aldatmayı affetti .7586
  • Giriş : 04.08.2007 / 00:22:00
  • Güncelleme : 03.08.2007 / 21:40:18

Ersoy aldatıldığını canlı yayında itiraf etti. Ardından yaptığı açıklama çok şaşırtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Armağan Uzun'un Bülent Ersoy'u aldattığı kesinleşti. Bunu bizzat diva kendi programında açıkladı. Ancak aldığı karar ile "boşanacağı" beklentisindeki herkesi şaşırttı.

Daha önce "aldatılırımsam asla affetmem" diyen Ersoy, Armağan'a olan sevdasından bu sözünü yedi. Ersoy kararını, "Birilerine ters gelebilir ama ben kolayı değil zoru tercih eden bir insanım. Eşim benden özür diledi. Ben de eşimi affettim. Eşimi boşamıyorum" sözleri ile duyurdu.

İşte Ersoy'un açıklamalarından satırbaşları;

ERKEK HER YERDEN OTLANIR: "Hayatımın en zor anları gazetedeki resimleri gördüğüm andı. Ancak karşımdaki insan da yaş itibariyle hayli genç bir insan. Dünyada ne ilk aldatılan kadın Bülent Ersoy uzun, ne de son aldatan erkek Armağan Mustafa Uzun olacaktır. Allah'ın isimlerinden biri de Sabır. Ancak erkeklerde bu yok. Onlar her ottan nasipleniyor."

ÖZÜR DİLEDİ AFFETTİM: Eşim beyefendi bir basın açıklaması yaptı. Benden ve hayranlarımdan özür diledi. Biz insanlar günün her saatinde hata yapıyoruz. Sonra Allah'a avuç açıp dua ediyoruz. Ben her sabah ezanında ibadetimde Rabbimden tövbe beklerim. Biz Allah'tan özür dileyince o yüce varlık affediyor da biz kullar kim oluyoruz da affetmiyoruz.

ÖMÜR BOYU ACISI OLACAK: Ortada bir hata vardır, ömür boyu bunun acısını çekeceğim. Birileri benden çok kolay yolu seçmemi istiyor. Ama ben bu yolu seçmeyeceğim. Annem dahi boşamamı bekliyor. Eldeki verileri alıp hakimin karşısına çıksam beni 10 dakikada boşar. Ben eşimi affettim ama sadece bir kereye mahsus.

BİR DAHA OLURSA: Bir daha böyle bir olayla karşı karşıya gelirsem, allahaısmaladık bile demeden evden çıkarım (o ev ikimizin) ve bir daha arkama bakmam. Bu defa eşime, ailesine saygımdan eşimi affetmem lazımdı. Çoğu insan boşanıyorum deyip, aferim aslan gibi kadın, sepetledi derdi… Sana da bu yakışır deyip, alkışlarlardı. Ama ben bu alkışları bu şekilde istemiyorum. Birilerine ters gelebilir ama ben kolayı değil zoru tercih eden bir insanım. Eşim benden özür diledi. Ben de eşimi affettim. Boşamayacağım da...

REKLAM İÇİN Mİ? : "Böyle aptalca şey olur mu? Haberi kuaförde Show TV'den bir muhabir arayıp haber verdi. Böyle tavana bakıp kaldım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious