Bülent Ersoy gelinliği için 50 milyar ödedi!

Bülent Ersoy gelinliği için 50 milyar ödedi! .9602
  • Giriş : 09.07.2007 / 18:23:00

Bülent Ersoy'un düğününde hiçbir sanatçı arkadaşının olmaması dikkat çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


İstanbul'dan İzmir'e yalnız giden Bülent Ersoy, ilk uçağı kaçırınca panikledi. 3 bavulla gittiği Çeşme'de böyle gelin oldu

55 yaşındaki Bülent Ersoy jüri üyesi olduğu 'Popstar Alaturka Yarışması'nda beyaz atlı prensini bulmuş, finalistlerden 26 yaşındaki Armağan Uzun ile aşk yaşamaya başlamıştı. 14 Temmuz'da evleneceğini açıklayan Bülent Ersoy, sürpriz yaparak Armağan Uzun ile Çeşme Limanı'ndaki 'Çeşme Prenses' adlı teknede geçtiğimiz cumartesi 24.05'te nikâh masasına oturdu.
Nikâhı Torba Belediye Başkanı İsmail Uygur kıydı. Çiftin şahitliğini de yakın akrabaları yaptı. Çift daha sonra hazırlanan düğün pastasını birlikte kesti.
Bülent Ersoy, tekneye pembe bir elbiseyle geldi. İçeride gelinliğini giyen Ersoy, tekneden yine pembe bir elbiseyle ayrıldı. Ersoy ile eşi Armağan Uzun, nikahtan sonra kaldıkları otele gitti.

Masraftan kaçınmadı

Davul zurna eşliğinde gelin olan Bülent Ersoy düğün için hiçbir masraftan kaçınmadı. Sadece teknenin süslenmesi amacıyla 10 milyar lira harcadı. Teknenin 4,5 milyar liraya kiralandığı öğrenildi. Gelinliğine 50, eşi Armağan Uzun'un damatlığına ise 10 milyar lira verdi. Düğünde taktığı takılar için ise 100 milyarı gözden çıkardı. Yurt dışından getirttiği pırlanta taşlı özel alyanslara ise 20 bin dolar ödedi.
Ersoy, düğünün yapıldığı tekneye saz heyetini de getirtti, davul zurna eşliğinde oynadı.
Bülent Ersoy ile Armağan Uzun balayı için mavi tura çıktı. Çifte, Mavu Tur'da Armağan'ın ailesi de eşlik ediyor.
Bülent Ersoy yıllar önce Cem Adler ile evlenmiş, bu evliliği kısa bir süre sonra sona ermişti.

POSTA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious