Bülent Korkmaz, Bursaspor'a imzayı attı

  • Giriş : 01.06.2007 / 20:01:00

Korkmaz, imza töreni ile kendisini 2 yıllığına Bursasporlu yapan mukaveleyi imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Bülent Korkmaz, Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde yapılan imza töreni ile kendisini 2 yıllığına Bursasporlu yapan mukaveleyi imzaladı.

Bursa'nın başarıya susadığını anlatan Bülent Korkmaz, savaşan, mücadele eden, kentini ve kulubünü severek herşeyini feda eden futbolculardan kurulu bir takım oluşturacaklarını söyledi.

Bursaspor Kulubü Başkanı Ali Karasu ise, taraftarın talebi doğrultusunda değişim yaparak Bülent Korkmaz ile anlaştıklarını ifade ederek, "Bülent Hocamız takımı en iyi yerlere götürecektir. Transfer konusunda hocamızın bütün taleplerini yerine getireceğiz" dedi.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'ne gelen Korkmaz'ı taraftarlar çiçeklerle karşıladı. Törende konuşan Bülent Korkmaz, Bursa'da inanılmaz bir potansiyel ve güzel bir ambians olduğunu belirterek, "Şehir olarak futbolu çok seviyor. Başkanımızın dediği gibi bu potansiyeli burada gördükten sonra burayı tercih ettim. Burada savaşan, mücadale eden, heyecan meydana getiren ve rakiplerin korkulu rüyası bir takım oluşturacağız. Öncelikle bu yönde çok iyi çalışmamız lazım. Bu isteği başkan ve yöneticilerde görüyorum. Medyasıyla, taraftarıyla, sivil toplum örgütleriyle başarıyı hep beraber yakalarız. Bu kulübün başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah hep beraber istediğimiz yerlere, Bursa'nın istediği, özlediği yerlere gideriz. İnşallah sonu iyi biter. Kazandıkça hedef ortaya çıkacak. Savaşan mücadele eden bir takım oluşturacağız. Takımımız, kenti, kulubü ve işini seven herşeyini feda eden futbolculardan kurulu olacak" diye konuştu.

Başkan Ali Karasu ise, Bülent Korkmaz'ın ahlaklı, kişilikli, hırslı ve sözünün eri birisi olduğunu kaydederek, "Taraftar değişiklik istiyordu. Bu anlamda bunu gerçekleştirdik. Kendisine "hoşgeldin" diyorum. Bundan sonra ben inanıyorum ki Bülent hocamızla gidebildiğimiz en iyi yere kadar gideceğiz. Hedef koymuyoruz, düşünce tarzımız böyle. Transfer konusunda hocamızın taleplerini yerine getireceğiz. Bir yılı opsiyonlu 2 yıl anlaştık. Türkiye Süper Ligi'ne ve Bursaspor'a hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Bülent Korkmaz'ın yardımcılıklarını Mehmet Kulaksızoğlu, Yusuf Altıntaş, Altay Dağdelen, Cengiz Demirel ve Taner Alpak üstlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious