Bülent Korkmaz: 4 futbolcu istedim

Bülent Korkmaz: 4 futbolcu istedim.15602
  • Giriş : 09.06.2007 / 17:17:00

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, yeşil-beyazlı yönetimle para konuşmadığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, yeşil-beyazlı yönetimle para konuşmadığını belirterek, "Şartlarım arasında 4 oyuncunun alınması vardı, Kürşat'ın alınması da şartlarımın arasındaydı" dedi.

Bülent Korkmaz, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına 25 Haziran'da başlayacaklarını, yurtdışında Almanya ve Hollanda'da kamp yapmayı planladıklarını söyledi.

Sezon başı hazırlıklarına kadar özellikle yerli transferin bitirilmesini istediğini dile getiren Korkmaz, "Yönetimle para konuşmadım, şartlarımı sundum. Şartlarım arasında 4 oyuncunun alınması vardı, Kürşat'ın alınması da şartlarımın arasındaydı. Diğer üç isim ise bilindiği gibi Jabi, Mustafa Sarp ve Kaleci Orkun'du. Mustafa Sarp'ın işi bitti. Orkun'un bonservisi konusunda sorun var. Jabi'yi de yönetimimiz çok çalışmasına karşın Trabzonspor aldı" diye konuştu.

"ERGÜN PENBE'Yİ İSTERİM"

Korkmaz, Galatasaray ile bağlarını koparan Ergün Penbe'nin de transfer edilmesini istediği oyuncular arasında olduğunu belirtti.

Ergün'ün Galatasaray'da ve Milli Takım'da yaptıklarının ortada olduğunu dile getiren Korkmaz, “Ergün, gerek sporcu olarak gerekse karakter bakımından 10 numara bir insan. Her yönüyle Bursaspor'a katkısının olacağını düşünüyorum” dedi.

Korkmaz, iç transferde gidecek-kalacak oyuncularla ilgili Engin İpekoğlu'nun verdiği bir rapor olduğunu, yönetim kurulunun da buna göre hareket edeceğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious