Bülent Korkmaz: Bu başlangıç

Bülent Korkmaz: Bu başlangıç.8948
  • Giriş : 26.02.2009 / 22:58:00

Bülent Korkmaz, maçta kazanacaklarına hep inandığını belirterek, "Bu daha başlangıç. Benim için başlangıç, takımım için başlangıç, kulübüm için başlangıç" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"Çok mutluyuz. Çok zor bir maç oldu. Çok erken golü yedik. Ama takımımın maçı kazanacağına inancım skor 3-3'ken de inanmıştım. Yediğimiz goller normalde yenmez. Kişisel hatalar. Kişisel hata olduktan sonra sorun yok, bunları hallederiz. Zamanında ben de hata yaptım. Galatasaray taraftarı şartlar ne olursa olsun takımına destek vermeli ve bu büyük taraftar da bunu yaptı. Bu daha başlangıç. Benim için başlangıç, takımım için başlangıç, kulübüm için başlangıç. İlk saniyelerde gelen golde kişisel hata olunca oyuncumun demorilize olmasından korktum. Ama toparlandılar, iyi oynadılar, iyi mücadele ettiler. Meira'nın oyundan kopmaması benim için çok iyi oldu. Pozisyon hatası yapmadıktan sonra kişisel hataya hiçbir şey demem. Galatasaray taraftarının her futbolcuya sahip çıktığı gibi Sabri'ye de sahip çıkmalı. Hatta daha fazla sahip çıkmalı.

Soyunma odasında oyuncularımı tebrik ettim, teşekkür ettim. Neyin nasıl yapılacağını gösterdiler. Bordeaux çok iyi bir takım. Bu maçı oynayan futbolcularım her zaman böyle olmak zorunda. Önemli olan kötü andan, zor andan yukarıya doğru yükselmektir. Basamakları teker teker çıkmamız lazım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*