Bülent Korkmaz direksiyonda!

Bülent Korkmaz direksiyonda!.17168
  • Giriş : 13.03.2009 / 15:32:00

Galatasaray'ın dün akşamki Hamburg ile gollü berabere kalması Türkiye'de sevinçle karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dün akşam UEFA Kupası 4.tur ilk karşılaşmasında Almanya'da Hamburg'la 1-1 berabere kalarak rövanşa avantajlı dönen Galatasaray'ın bu zaferini Fotomaç ilginç bir benzetmeyle duyurdu.

Haberde, "Galatasarayımızı Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki UEFA finaline götürecek olan minibüs, Boğaziçi Köprüsü'ne ulaştı!" yazarken Bülent Korkmaz'ın ilk sınavı olan Bordeaux ile oynanan 3.tur karşılaşmasını da ekleyerek; "Bordeaux zaferinden sonra Mecidiyeköy'den kalkan Kadıköy minibüsü, dün Nordbank Areda Stadı'nda Hamburg önünde alınan 1-1'lik skorla Boğaziçi Köprüsü'ne ulaştı! Çünkü Avrupa Fatihi Galatasarayımız, bu Hamburg'u 19 Mart'ta Ali Sami Yen'de 'hamburger' gibi yer ve çeyrek finale çıkar! Bu minibüs, 20 Mayıs'ta Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki UEFA finalinde olacak!" okuyucularına duyurdu.

Fotomaç bununla da kalmayıp yaptığı resimle de okuyucularını güldürdü. Bülent Korkmaz'ı direksiyona geçiren gazete, Korkmaz ve Karan'ın arasında bir diyalogta yayınlayarak Korkmaz'ın "Yanında gelmeyen var mıı?" sorusuna Ümit Karan'a "Devam et kaptaaan" yanıtı verdirdi. Ayrıca arabanın içinde Bülent Korkmazla beraber, Morgan De Sanctis, Harry Kewell, Ayhan Akman, Sabri Sarıoğlu, Barış Özbek, Volkan Yaman, Emre Aşık, Shabani Nonda ve Ümit Karan vardı.

Minibüs'ün üstündeki yazılar ise ayrı bir dikkat çekiciydi. "Yaklaşma toz olursun, geçme pişman olursun, Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza, Yallah şoför yallah, Nazar etme ne olur çalış seninde olur, Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım, Alemin kralı geliyor, Miras değil alın teri ve Minibüslerin değişilmezi Maşallah vardı. Plakanın ise 20 MYS 2009 olması da dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*