Bülent Korkmaz: Her maç final

  • Giriş : 13.02.2007 / 00:00:00

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Ankaraspor karşısında 3 puan almalarının, gelecek haftalara daha umutla bakmalarını sağladığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankaraspor karşısında tek gollü de olsa 3 puan almalarının, gelecek haftalara daha umutla bakmalarını sağladığını kaydeden Korkmaz “Futbolcularım iyi bir mücadele ortaya koyup galibiyet aldılar. Ancak biz bu galibiyete takılamayız. Önümüzde oynayacağız 14 maç var. Önümüzdeki her maç, bizim için final maçı gibi. Bu maçların birçoğundan mutlaka galibiyetlerle ayrılmalıyız ki, takım olarak hedefimize ulaşalım. Ben, ligin ikinci yarısında üç haftalık süreçte, alınan 5 puan ve ortaya konulan futboldan memnunum. Bu Futbol ve alınan skorların devamı bizi hedefimize de ulaştıracaktır” dedi.

Korkmaz, sahadaki futbolcularının verdiği mücadelenin farklı boyutlara çekilerek değerlendirilmesinin yanlış olacağını vurgulayarak, “Erciyesspor, sahaya her maçına kazanmak için çıkacaktır. Kazanmak için mücadele edecektir. Bu nedenle sahadaki mücadele çok çekişmeli geçiyor. Burada yapılan mücadeleyi farklı olarak değerlendirmek doğru olmaz. Hiç kimse oyun kurallarının dışına çıkmıyor. Çıkarsa da maçın hakemi var. Artık Ankaraspor maçı geride kaldı. Şimdi tek düşüncemiz Kayserispor ile oynayacağımız maçtan galibiyetle ayrılmaktır” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious