Bülent Korkmaz söz verdi

Bülent Korkmaz söz verdi.8948
  • Giriş : 20.03.2009 / 21:51:00

Hamburg yenilgisi ile UEFA'ya veda eden G.Saray'ın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz Galatasaray TV'ye hem lig hem UEFA için iddialı mesajlar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, çok iyi bir takım olduklarını ve Turkcell Süper Lig'de şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.

Korkmaz, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, dünkü Hamburg maçındaki destekleri için taraftarlara teşekkür ederken, Eskişehirspor maçında da aynı desteği beklediklerini kaydetti.

Hamburg yenilgisinin Galatasaray camiasını çok üzdüğünü dile getiren Bülent Korkmaz, ''Özellikle maçtan sonra verdikleri destek için taraftarlara teşekkür ediyorum. Galatasaray taraftarına yakışan budur. Hiçbir zaman unutmasınlar, Galatasaray taraftarının başı her zaman dik olmalıdır. Müzemizde UEFA Kupası ve Süper Kupa var. Bu sene olmadı, ama gelecek yıllarda daha iyi şeyler olacaktır'' dedi.

Turkcell Süper Lig'de şampiyon olmayı çok istediklerini ve bunu başaracaklarına da inandığını kaydeden Bülent Korkmaz, şöyle konuştu:

''Önümüzde 10 maç var. Hamburg maçından sonra şampiyonluğa daha fazla inanıyorum, çünkü biz gerçekten iyi bir takım olduk. Bu takım, 10 maçın üstesinden gelip, 18. şampiyonluğu yaşayacaktır. Taraftarlardan isteğim, Eskişehirspor maçı ve diğer maçlarda da bizi yalnız bırakmasınlar, desteklerini esirgemesinler. Maçlar, taraftarla kazanılır. Onların heyecanı bize güç veriyor. Biz, 18. şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz ve bunun için taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var.''

'Önemli olan, yenilgilerin ardından ayağa kalkarak, bu durumun üstesinden gelmektir'' diyen sarı-kırmızılı teknik adam, bunu başaracak düzeyde olduklarını vurguladı.

Korkmaz, ''Galatasaray Kulübü'nün müzesine Şampiyonlar Ligi ya da UEFA Kupası gelecek, yeter ki sabredelim. Belki bu yıl olmadı, ancak 1-2 yıl içinde bu olacak'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*