Bülent Korkmaz-Ümit Karan gerginliği

Bülent Korkmaz-Ümit Karan gerginliği.10363
  • Giriş : 18.05.2009 / 23:12:00

Beşiktaş hazırlıklarını sürdüren G.Saray'da teknik direktör Bülent Korkmaz ile Ümit Karan arasında gerginlik yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Galatasaray'da Gençlerbirliği maçının ardından ara vermeden Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına başlarken sabah antrenmanı öncesinde teknik direktör Bülent Korkmaz ile golcü futbolcu Ümit Karan arasında gerginlik yaşandı.

İki haftadır 18 kişilik maç kadrosuna alınmayan Ümit Karan'ın bu süre içinde sakatlığını öne sürerek takımla birlikte antrenmanlara çıkmıyordu. Bülent Korkmaz göreve geldikten sonra birçok maçta ilk 11'de oynama şansı bulan ancak bu maçlarda gol atma başarısı gösteremeyen Ümit Karan'ın kadro dışı kaldığı haftalarda sorun çıkardığı ortaya çıktı. Bu sabah yapılan antrenman öncesinde teknik direktör Bülent Korkmaz ile Ümit Karan arasında sözlü tartışma yaşandığı ve bu tartışma sonrasında Ümit Karan'ın antrenmana çıktığı öğrenildi.

Bu arada sabah antrenmanında dün oynanan Gençlerbirliği karşılaşmasında ilk onbirde yeralan oyuncular rejenerasyon çalışmasıyla idmanı tamamlarken. Gençlerbirliği maçında 90 dakika oynamayan futbolcular Ümit Karan'ın da katıldığı çalışma ile Beşiktaş maçı hazırlıklarına başladılar.

Öte yandan Gençlerbirliği maçında sakatlanan Emre Güngör tedavisinin ardından dinlendirilirken, Alparslan Erdem tedavi edildikten sonra takımdan ayrı olarak çalıştı. (Milliyet)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*