Bülent Korkmaz veda etti!

Bülent Korkmaz veda etti!.12740
  • Giriş : 24.05.2009 / 11:50:00

Skibbe'den sonra takımın başına büyük umutlarla getirilen Bülent Korkmaz'ın dönemi kısa sürecek gibi. Korkmaz futbolcular ile vedalaştı bile...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Florya'da oyuncularıyla yaptığı toplantıda ayrılık sinyali verdi, “Avrupa Ligi'ne katılmak için sizden 2 maçta 6 puan istiyorum. O zaman belki bizi alkışlarla uğurlarlar” dedi

Büyük ümitlerle geldiği sarı-kırmızılı takımda gerekli başarıyı gösteremediği için gözden çıkarılan Teknik Direktör Bülent Korkmaz, futbolcularıyla Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı toplantıda veda mesajları verdi.

Korkmaz, oyuncularından kalan iki maçı da kazanmalarını istedi. Genç teknik adamın, “Bugün için gerçekten hayal kırıklığı yaşıyorum. Ancak hiçbir zaman sizleri eleştirecek ifadeler kullanmadım. Avrupa kupalarına katılmak zorundayız. Kalan iki maçta sizden galibiyet bekliyorum. O zaman belki bizi alkışlarla uğurlarlar” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Duygu dolu ifadeler kullanan Korkmaz'ın, yönetimin teknik adam arayışından duyduğu rahatsızlığı bu şekilde gösterdiği vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*