Bülent Korkmaz'ın bileti kesildi mi?

Bülent Korkmaz'ın bileti kesildi mi?.10363
  • Giriş : 03.05.2009 / 14:09:00

Başkan Adnan Polat’ın, Hacettepe maçını birlikte izlediği İlhan Cavcav’a genç teknik adamla yollarını ayıracağını söylediği, İstanbul dönüşü ise genç hocaya sert şekilde çıkıştığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Milliyet gazetesi muhabiri Nevzat Dizdar'ın haberine göre Galatasaray'da, büyük umutlarla göreve getirilen Bülent Korkmaz'ın bileti kesildi.

Başkan Adnan Polat, bu düşüncesini ilk olarak Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a önceki gece sıcağı sıcağını açıkladı. Cezası nedeniyle Hacettepe maçını Cavcav ile birlikte locadan izleyen Polat'ın genç teknik adamla ilgili olarak “Sezon sonu yollarımı ayıracağım” ifadesini kullandığı bildirildi.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın ise, sohbet sırasında Korkmaz'dan dert yandığı “Hayatımın en büyük hatasıydı, onu takımın başına getirmek. Giderken de bizi dava etti” şeklinde karşılık verdiği kaydedildi. Hacettepe hezimetinden bir gün önce katıldığı panelde 1 yıl daha sözleşmesi bulunan genç teknik adamı tartışmaya açmayacağını ifade eden Polat, Florya'daki olağanüstü zirvede ise, Korkmaz'a ağır şekilde yüklendi. Başkan “Neden böyleyiz. Hep geri gidiyoruz. Takımı izlerken kahroluyorum. Skibbe döneminde de kötü sonuçlar alıyorduk ama en azından sahada pozitif anlamda bir şeyler ortaya koymaya çalışan bir takımımız vardı. Ligden düşen bir takım karşısında böyle aciz Futbol olur mu? Bugün için hayal kırıklığı yaşıyorum. Hazır bir takım sana emanet etmedik belki ama, bu takımın ölüsü bile Hacettepe'ye fark atmalıydı” dediği öğrenildi.


Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*