Bülent takıma zor günler yaşatıyor

Bülent takıma zor günler yaşatıyor.8948
  • Giriş : 27.03.2009 / 12:25:00

Geldiği ilk günden beri takımı disipline sokmaya çalışan Bülent Korkmaz, koyduğu kanunlarla Florya´da oyunculara zor günler yaşatıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Skibbe'nin gönderilmesiyle Aslan'ın başına geçtikten sonra uyguladığı prensiplerinden, takımı UEFA'dan elenip, lig yarışında da ağır yara almasına rağmen taviz vermiyor. Korkmaz'ın koyduğu kanunlar, sezon başından beri süregelen rahatlık nedeniyle Sarı-Kırmızılı oyuncuları bir hayli zorlarken, futbolcular bu yeni düzene alışmaya çalışıyor. Genç hoca, başarıya giden yolun mutlak disiplinden geçtiğini düşünüyor.

Skibbe'nin tam tersi

Bülent Korkmaz, her sabah 6.30'da kalkıp, 7.15'te tesislere gidiyor. Tesiste kalan tüm futbolcuları saat 9.00'da kahvaltıya hazır görmek istiyor. Kendi evinde kalan oyuncuların da idmandan 1 saat önce Florya'da olmaları gerekiyor. Yemeklerde, toplantılarda, Skibbe döneminin aksine cep telefonuyla konuşmak yasak. Eskisi gibi odalarda tek kişi kalmak yok, herkes bir oda arkadaşıyla kalmak zorunda. Korkmaz, gençlerin de tesislerde kalmasını istiyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*