Bülent Uygun: Çok mutluyuz

Bülent Uygun: Çok mutluyuz.11046
  • Giriş : 23.03.2008 / 16:34:00

Konyaspor'u 3-0'la geçen Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, mutlu olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de Konyaspor'u 3-0 mağlup eden Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, ''Konyaspor gibi çok güzide ve güçlü bir takımı, 3-0 yenerek 58 puana ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz'' dedi.

Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, bugünkü maçtan galip ayrılarak Sivas'ın plaka işareti olan 58 puana ulaşmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Golü bulduktan sonra, kendilerine 50 milyon insanın destek olduğu bir ortamda, neler yapması gerektiğini düşünen ve o yola baş koymuş futbolcularının sahneye çıktığını ifade eden Uygun, ''İşte benim oyuncularıma yakışan buydu. Oyun mantalitesi, düşünce tarzı... Konyaspor gibi çok güzide ve güçlü bir takımı kendi evimizde 3-0 yenerek 58 puana ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz'' diye konuştu.

Çok kısıtlı imkanlara sahip olduklarını, birçok sakata rağmen yollarına devam ettiklerini kaydeden Uygun, ''Edirne'den Ardahan'a kadar herkesin destek olduğu bu Sivasspor, var gücüyle en iyisini yapmaya çalışıyor. Her maçını kazanmaya çalışıyor. Bize dualarıyla destek olan herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Konyaspor teknik direktörü Ünal Karaman ise, Sivasspor'u tebrik ederek, maçın genelinde Futbol oynamaya gayret eden, pozisyon bulan ve futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir oyun sergilediklerini söyledi.

''Artık birşeylerin çaresizliğini ciddi manada biz de yaşıyoruz'' diyen Karaman, ''Şu maçın 90 dakikasına bakıyorsunuz, bu Konyaspor sahadan 3-0 mağlup ayrılıyor. Bu bizim adımıza ciddi anlamda üzerinde durulması, eğilinmesi gereken bir konu. Gerçekten çok üzgünüm, bu maçın sonucu böyle olmamalıydı'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious