Bülent Uygun'a havada sürpriz

Bülent Uygun'a havada sürpriz.13360
  • Giriş : 06.05.2008 / 11:44:00

Sivas'ın çalıştırıcısıyla aynı uçakta bulunan Galatasaraylı taraftarlar, marşlar söyleyip başarılı teknik adama takıldı. Uygun cevap vermemeyi tercih etti..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Uçakta Bülent Uygun'a takıldılar

Galatasaray'a 5-3 yenilerek şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi şansını kaybeden Sivasspor'da, teknik direktör Bülent Uygun dün çok ilginç bir olay yaşadı. Öğlen saatlerinde Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle İstanbul'a gelen Uygun'u uçakta bir sürpriz bekliyordu. Maç için Sivas'a gelen 20 kadar Galatasaray taraftarı da aynı uçaktaydı. Yolculuk boyunca sessizliklerini koruyan sarı-kırmızılı taraftarlar, uçak inişe geçer geçmez Galatasaray marşları söylemeye ve başarılı teknik adama takılmaya başladılar. Esprili sataşmalara cevap vermemeyi tercih eden Uygun, "Bülent Hoca asker selamı versene" şeklinde tutulan tempo tutan taraftarların isteğini de karşılıksız bıraktı.

'ŞAMPİYON YAPACAĞIM'

Öte yandan Türk Böbrek Vakfı, Uygun'a 'Gönüllerin şampiyonu' ödülünü verdi. Ödül töreninde konuşan Uygun, "Çıktığımız şampiyonluk yolunda inandıklarımızı gerçekleştirmek için çok çalıştık. Belki bunu başaramadık ama insanların sevgisini kazandık" dedi. Başarılı çalıştırıcı, bir Anadolu takımını şampiyon yapacağı iddiasında da bulundu.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious