Burak'tan Emre'ye övgü

Burak'tan Emre'ye övgü.11337
  • Giriş : 12.09.2008 / 10:59:00

F.Bahçe'nin yeni transferleri Emre Belözoğlu ile Burak Yılmaz çok iyi anlaşıyorlar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

.BAHÇE'nin iki yeni transferi Emre Belözoğlu ile Burak Yılmaz'ın arasında su sızmıyor. Geçtiğimiz yıl Beşiktaş'ın formasını giyen Burak ile Galatasaray altyapılı Emre'nin antrenmanlar ve kamplardaki diyaloğu diğer futbolculara da örnek oluyor. Teknik direktör Aragones'in kısa sürede beğenisini kazanmasına rağmen Kazım'ın forma giydiği sağ kanatta yedeklikten kurtulamayan Burak'ın antrenmanlardaki en yakın arkadaşı olan Emre, ikili mücadelelerde kendini sık sık yere atan genç futbolcuyu tatlı bir dille uyararak, daha diri ve canlı olmasını sağlıyor.

Maç temposunda çalışıyor

Bu yakın ilginin çalışma temposunu olumlu etkilediğini dile getiren Burak, "Emre abiye teşekkür ediyorum. Desteği ile kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Antrenmanlardaki arzulu ve çalışkan kişiliği ile beni etkiliyor. Maç temposunda çalışıyor. Bu da bizlere örnek oluyor. "Ne kadar büyük oyuncu olursan ol, çalışmanın sonu yok" diye düşünüyorum" dedi.

Büyük hedeflerim var

Sarı lacivertli takıma kısa sürede uyum sağladığına dikkat çeken Burak Yılmaz, özellikle kaptan Alex ile Roberto Carlos'un mükemmel insanlar olduğunu ve profesyonellik anlamında genç futbolculara çok şey öğreteceklerini dile getirdi. Transfer döneminde büyük heyecan içinde geldiği Fenerbahçe camiasında büyük hedefleri olduğunu vurgulayan Burak, teknik direktör Luis Aragones'in de futbolculara çok iyi yaklaştığını ve bunun kendi üzerinde pozitif etki yarattığını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*