"Burhan'a ayak uydurmak çok zor"

  • Giriş : 31.05.2008 / 22:40:00

Avrupa Yakası'na konuk oyuncu olarak gelen ve sezon sonuna kadar dizide rol alacak olan Çağla Şikel, sette çok eğlendiğini ama Burhan Altıntop'a ayak uydurmakta zorlandığını belirtiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezlerinden Avrupa Yakası, Burhan Altıntop, moda ikonu Şahika gibi büyük beğeni toplayan karakterlerin yanı sıra, konuk oyuncuların da katkılarıyla izleyenleri güldürmeye devam ediyor. Diziye konuk olarak katılan fakat set ortamını seven ve rolünün hakkını veren oyuncular diziden bir türlü ayrılamıyor. Derici İzzet, Osman Koçarslanlı'dan sonra antika eksperi Melek'in de misafirliği uzun sürecek gibi görünüyor.

Melek'e hayat veren Çağla Şikel, ekibi ve rolü çok sevince gelen teklif üzerine sezon sonuna kadar Avrupa Yakası'nda kalmayı kabul etmiş. Daha önce Cennet Mahallesi'ndeki performansıyla beğeni toplayan manken, teklif gelince hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini söylüyor ve ekliyor; “Set gerçekten çok eğlenceli. Konuk oyuncuların ekibe dahil olup bir daha gitmemelerinin sebebini anlıyorum” Dizide Engin Günaydın'la ortak sahneleri olan Şikel çekimler esnasında çoğu kez gülme krizine girdiklerini söylüyor. “Burhan Altıntop'la olduğumuz sahnelerde o havaya girerek bazen doğaçlama bir şeyler de katıyoruz. Ama gerçekten o sahnelerde inanılmaz zorlanıyorum” şeklinde konuşan Şikel, yeni sezonda diziye devam edemeyecek.

SULUKULE'DEN NİŞANTAŞI'NA TRANSFER

Türker İnanoğlu ile yeni bir dizi anlaşması olduğu için önümüzdeki yıl Avrupa Yakası'nda olamayacağını dile getiren ünlü manken, oyunculuğu çok sevdiğini sinemada da kendini göstermek istediğini belirtiyor. Cennet Mahallesi'nden sonra Avrupa Yakası'yla bir kez daha komedi dizisinde rol alan Şikel, “Benim seçimim özellikle komedi olmadı. Ama doğru seçimlerdi. Cennet Mahallesi'nden Nişantaşı'na transfer oldum mutluyum” diyor.

YENİ ŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious