Burj el Arab, bunun yanında ucuz kalıyor

Burj el Arab, bunun yanında ucuz kalıyor.17234
  • Giriş : 16.12.2008 / 09:28:00

Dubai'de açılacak Palazzo Versace adlı otel, swaroski taşlı perdeleri, altın işlemeli yastıkları ve alttan soğutmalı plajı ile zenginlerin yeni adresi olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Turizm cenneti Dubai'de, Burj el Arab'ın gösterişi tarih oluyor. 2010 yılında hizmete girecek Palazzo Versace, ultra zenginlerin yeni mekanı olacak. Güneşin kavurduğu kumsalları alttan soğutma sistemi sayesinde yok eden Palazzo Versace Otel'in perdeleri de bir servet değerinde. Donatella Versace'nin tasarladığı Swaroski taşlı perdeler, altın işlemeli yastıkları ile dikkat çeken otelde 213 suit oda bulunuyor.

Kral suiti 50 bin dolar

200 de özel villadan oluşan Palazzo Versace Otel'in kral suitinde bir gece geçirmek isteyenler, 50 bin dolar ödeyecek. Villalarda ilginç bir dizayn organize eden mimarlar, isteyene egzotik isteyene teknoloji harikası villa seçenekleri sunuyor. Villalar da bir gece konaklamak isteyenler ise 9 bin dolar ödeyecek. Uzmanlar, bu otelin açıldığı günden itibaren Burj el Arab'ı gölgede bırakacağını iddia ediyor.

Pitt ve Jolie'nin tercihi

Dünyanın en ünlü çifti olan Brad Pitt ve Angelina Jolie, çocuklarıyla birlikte 2010'da açılacak Palazzo Versace adlı otelin ilk konuklarından olacak. Özel bir villayı kiralıyan çift, 1 hafta tatil yapmayı planlıyor. Pitt ve Jolie'nin dışında Tom Cruise ve Sharon Stone'un da otele rezarvasyon yaptırdığı açıklandı.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*