Bursa Emre Aşık ile anlaştı

Bursa Emre Aşık ile anlaştı .8598
  • Giriş : 30.07.2007 / 18:54:00

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, Emre Aşık ile büyük oranda anlaştıklarını, Cihan Haspolatlı ile de görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Osman Çelik, yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın başarılı defans oyuncusu Emre Aşık'a menajeri aracılığıyla verebilecekleri son rakamı ve ödeme planını sunduklarını, yarın öğlene kadar kendilerine yanıt verileceğini bildirdi.

Şu ana kadar teknik direktör Bülent Korkmaz'ın istediği oyuncuların büyük çoğunluğunu aldıklarını dile getiren Çelik, şunları kaydetti:

''Jaba ve Orkun dışında hocamızın istediği oyuncuları aldık. Bu iki oyuncuyla ilgili de Bülent hoca 'başka takımı tercih eden oyuncuyu ben de istemiyorum' dedi. Tum ve Vega'yı hocamız istedi. Emre ve Cihan'ın da alınmasını istiyor. Emre Aşık ile yüzde 90 oranında anlaştık. Cihan Haspolatlı ile görüşmelerimiz sürüyor. Cihan olmazsa, bizden haber bekleyen yabancı bir futbolcu var. Hemen Bursa'ya çağırıp anlaşma yapacağız.''

Çelik, bir diğer Galatasaraylı futbolcu Hasan Kabze'nin transferinden de yarın Bursa'ya gelecek Zambiyalı Collins Mbesuma nedeniyle vazgeçtiklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious