Bursa Karacabey'de ceset bulundu

Bursa Karacabey'de ceset bulundu.8530
  • Giriş : 07.08.2008 / 14:08:00

Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Taşlık köyünde parçalanmış erkek cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Taşlık köyünde yaşayan ve köy yakınındaki mısır tarlasına çalışmaya giden Süleyman Tezcan, tarlasındaki kötü kokunun nereden kaynaklandığını araştırırken, ekili mısırlar arasında bir cesetle karşılaştı.

Tezcan'ın ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, bir erkeğe ait olduğu belirlenen cesedin, hayvanlar tarafından parçalandığını ve tanınmayacak durumda olduğunu tespit ettiler.

Yetkililer, kimlik tespiti ve ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan cesedin, tarlaya 200 metre mesafede evi bulunan ve kendisinden 11 gündür haber alınamayan Cevdet Dursun'a ait olabileceğini, bu yöndeki araştırmaların devam ettiğini bildirdiler.

Bu arada, tarlada ceset bulunduğunu öğrenerek olay yerine gelen Dursun'un kardeşleri Ahmet ve Mehmet Dursun, gazetecilere yaptıkları açıklamada, Dursun'un son olarak 11 gün önce bir arkadaşıyla görüştüğünü, o günden sonra kendisinden haber alamadıklarını söylediler.

Dursun kardeşler, 4 yıl önce eşinden ayrılan, iki çocuk babası Cevdet Dursun'un Almanya'da yaşadığını ve zaman zaman köyüne gelerek kısa süre kaldığını belirterek, şöyle konuştular:

''Biz yine 11 gündür kendisinden haber alamadığımız için Almanya'ya dönmüş olabileceğini düşünüyorduk. Her ne kadar tanınmayacak halde bile olsa evin yanında bulunan kan izleri ve eve yakın bir mısır tarlasında bulunması nedeniyle cesedin, ağabeyimiz Cevdet Dursun'a ait olduğunu ve kendisinin cinayete kurban gittiğini düşünüyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*