Bursa Kovaçeviç'i istiyor

Bursa Kovaçeviç'i istiyor.21691
  • Giriş : 14.05.2008 / 23:19:00

Yeni sezona bomba gibi girmenin planlarını yapan Bursaspor, Darko Kovaçeviç'i bitirmeye çalışıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor yönetiminin, teknik heyetin raporu doğrultusunda, kaleci, stoper, orta alan ve forveti yabancı oyuncularla oluşturmayı düşündüğü öğrenildi.

Takımdaki mevcut futbolcuların büyük çoğunluğundan memnun olmayan teknik direktör Samet Aybaba'nın, bir stoper, iki orta saha ve bir forvet oyuncusu transfer edilmesini istediği, daha iyi bir kaleci bulunması halinde de Vega'nın gönderilmesini uygun bulduğu bildirildi.

Yeşil-beyazlı yönetim, gelecek sezonla ilgili çalışmaları aylar önce başlatırken, Sedat Özden (Sedat 3), Beyhan Çalışkan ve Ümit Şengül'den oluşan oyuncu izleme komitesinin, Güney Amerika, Güney Afrika ve Avrupa'daki birçok ülkede çok sayıda oyuncuyu izlediği, beğenilen futbolculara ilişkin detaylı rapor hazırladıkları belirtildi.

Her mevki için belirlenen 4'er oyuncuyla ilgili raporların Samet Aybaba ve başkan İbrahim Yazıcı'ya sunulduğu, Aybaba'nın da izlemesinin ardından transfer edilecek oyuncuların belirleneceği kaydedildi.

Bu arada, forvete takviye yapmayı düşünen Bursaspor, daha önce Nihat Kahveci ile birlikte İspanya'nın Real Sociedad takımında forma giyen, halen Yunanistan'ın Olimpiakos takımında top koşturan Sırp oyuncu Darko Kovaçeviç'le yakından ilgileniyor.

Geçen yıl Yunanistan liginde başarılı bir sezon geçiren Kovaçeviç'in de bu transfere sıcak baktığı, yeşil-beyazlı yönetimin, Tum'un yerine Sırp oyuncuyu transfer etmek istediği öğrenildi.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious