Bursa'da, bir ilköğretim öğrencisi bıçaklandı

  • Giriş : 06.03.2006 / 00:00:00

Bursa'da, bir ilköğretim okulu öğrencisi, aynı okulda eğitim gören diğer bir öğrenci tarafından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan öğrencinin, yarasının hafif olduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İ.E., okulun karşısındaki bir kırtasiyecinin önünde, aynı okulda eğitim gören 6. sınıf öğrencisi E.E. (13) tarafından bacağından bıçaklandı. Çevredeki çocukların durumu bildirmesi üzerine İ.E, okul yöneticileri tarafından, Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Acil Servisi'ne kaldırıldı.

İ.E., okul çıkışı evine giderken, kırtasiye dükkanının önünde bekleyen E.E'nin elindeki bıçağı sallayarak yanına geldiğini anlattı. Aralarında hiçbir şekilde tartışma olmadığını belirten İ.E, "E.E., hiçbir şöy söylemeden birden bıçağı bacağıma sapladı. Niçin yaptığını da bilmiyorum. Aramızda bir problem veya sıkıntı yoktu" diye konuştu.

E.E.'nin annesi Havva E. durumun çok üzücü olduğunu kaydederek, "Artık öğrenciler de yanlarında bıçak taşımaya başladı. Bunlar içn bir önlem alınmalı. Yoksa daha kötü şeyler olabilir" dedi. Olaydan kısa süre sonra yakalanan E.E, Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

E.E'nin, hakkındaki suçlamayı kabul etmediği, bıçağı İ.E'nin taşıdığını ve kendi kendini yaraladığını iddia ettiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma ise sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious