Bursa'da 24 günlük elektrik kesintisi!

Bursa'da 24 günlük elektrik kesintisi!.11762
  • Giriş : 07.01.2009 / 15:02:00

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Bursa İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bursa'da bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 24 gün süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa'da, 9 Ocak-1 Şubat tarihlerinde bazı yerleşim birimlerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Bursa İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, enerji nakil hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 24 gün süreyle elektrik kesintisi uygulanacak yerler şöyle:

'9 Ocak Cuma günü 04.00-06.00 saatlerinde, Osmangazi ilçesi Pınarbaşı, Mollafenari, Alacahırka, Alaattin, Tahtakale, Kavaklı, Alipaşa, İbrahimpaşa, Molla Gürani ve Abdal Murat mahalleleriyle Kestanelik ve Derman Caddeleri, Hisar Ortapazar Caddesi ve civarı, Maksem Caddesi, Temenyeri Parkı ve civarı.

12 Ocak Pazartesi günü 04.00-06.00 saatlerinde, Şehreküstü Mahallesi'nin bir bölümü, Zafer Plaza, BURSARAY Şehreküstü İstasyonu, Çakırhamam, Tahtakale, PTT ve civarı, İş Bankası, Kent Otel, Kiremitçi Mahallesinin bir bölümü, Fevzi Çakmak Caddesi, Koçbank, İller Bankası, Fomara Çocuk Hastanesi, Fomara Emniyet Müdürlüğü, Kırcaali Mahallesi, Gazcılar Katlı Otopark ve civarı, Çatalfırın, Ahmetpaşa Mahallesi'nin bir bölümü, Çırpan Mahallesi Muhtarlık civarı.

14 Ocak Çarşamba günü 04.00-06.00 saatlerinde, Çekirge Mahallesi, Armutlu Meydanı, Çekirge Askeri Hastane ve civarı, Uludağ yolu ve caddesi, Otel Dilmen, Büyük Yıldız Oteli ve civarı, Aşıklar Yolu, Çamlı Tarla yolu, Dobruca yolu ve civarı, Dobruca PTT santrali, SSK Hastanesinin bir bölümü ve civarı, Hüdavendigar Mahallesi üst kısımları, Özel Konur Hastanesi, Özel Bursa Hastanesi, Çekirge Mahallesi ve Caddesi, Selvili Cadde, İntam ve civarı, Kükürtlü Mahallesi'nin bir bölümü, Sırameşeler Mahallesi'nin batı kısmı, Çelikpalas Oteli civarı, Zübeyde Hanım Caddesi ve civarı, Pembe Çarşı, İnal Ertekin Okulu ve civarı, Süleyman Çelebi Su Deposu.

16 Ocak Cuma günü 04.00-06.00 saatlerinde, Hüdavendigar Mahallesi, Veledrom civarı, Dobruca Mahallesi'nin bir bölümü, İl Tedarik Komutanlığı (Levazım Amirliği), Karaağaç Mahallesi, Dikkaldırım Caddesi, Çekirge Mahallesi Güllü Sokak civarı.

22 Ocak Perşembe günü 04.00-06.00 saatlerinde, Küplüpınar ve Tuna mahallelerinin üst kısımları (Etibank ile Demiryolu Caddesi arası), Santral Garaj Mahallesi'nin Ulubatlı Hasan Bulvarı ile Demiryolu Caddesi arasında kalan bölümü, Gençosman Türk Telekom Binası, Falcon İş Merkezi, Kemerçeşme Mahallesi'nin Demiryolu Caddesi'ne doğru olan üst kısımları, Gençosman Ayakkabıcılar Çarşısı, Bahar Mahallesi, Çirişhane Mahallesi'nin Demiryolu Caddesi'ne doğru olan üst kısımları.

25 Ocak Pazar günü 01.00-07.00 saatlerinde, arasında Alemdar, Gaziakdemir, Çirişhane, Sırameşeler, Tuna, Küplüpınar, Santral Garaj, Çırpan, Altıparmak, Kuruçeşme, Kükürtlü, Yahşibey, Muradiye, Hamzabey, Demirkapı, Kocanaip ve Soğanlı mahalleleriyle Kültürpark, Kanal Boyu'nun bir bölümü, Tabakhaneler, Atatürk Stadyumu, Çelik Palas Oteli, İpek-İş, Bursaray Kültürpark ve Sırameşeler İstasyonu.

27 Salı günü Ocak 03.00-06.00 saatlerinde Hacıilyas, Ulu, Elmasbahçeler, Namık Kemal, Selamet, Atıcılar, Kanlıceviz, Bahar, Koğukçınar ve Başaran Mahalleleriyle Tekel ve civarı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Adliye Sarayı, Yeni Hal ve civarı, Uludağ Karakolu ve civarı, eski demiryolu ve civarı, Santral Garaj'ın doğu kısımları, Gazcılar Caddesi, Çınar Lisesi ve civarı, Hakan Caddesi.

1 Şubat Pazar günü 04.00-06.00 saatlerinde Atıcılar, Veysel Karani, Millet, Tanerler ve Balıklı Mahalleleriyle Otman Çiftliği ve civarı, Başaran Hakan Caddesi'nin bir bölümü, Rekor Dokuma Fabrikası, Tamek Fabrikası, Hipodrom, Balıklı Köşk Caddesi, Hatas Cetvel Fabrikası ve civarı, eski çöplük, çevre yolu altı çöplük, çevre yolu lambalı kavşağı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*