Bursa'da akıl almaz dehşet!

Bursa'da akıl almaz dehşet!.11343
  • Giriş : 28.09.2008 / 14:13:00

Bilezikleri için üç aylık bebeğinin yanında hunharca bıçaklandı. Öldü dilerek bıraktılar o ise sürünerek telefon etti!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa'da bu sabah kanlı soygun dehşeti yaşandı. Tatil günleri ek iş olarak dolmuş şoförlüğü yapan eşi işe giden 1.5 yıllık evli 24 yaşındaki Esma Turgut, evinde 3 aylık erkek bebeğinin yanında sırtından, karnından ve kasığından 7 kez bıçaklandı.

Merkez Yıldırım İlçesi Güllük Mahallesi Şen Sokak'ta 3 katlı apartmanın 2'nci katında yaşayan Esma Turgut, bugün saat 10.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce karnından, sırtından ve kasığından bıçaklandı.

Henüz 3 aylık olan bebeğinin yanında bıçaklanan ve 'Öldü' diye bırakılan genç kadının kolundaki 2'si burma 7 bilezik çalındı. Olaydan sonra sürünerek telefona gidip, annesi Bahriye Çam'ı arayarak, 'Yetişin. Ölüyorum' diyebilen genç kadın, kısa sürede eve gelen annesi Bahriye ve kardeşi Murat Çam tarafından Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 3'ü karnında, 3'ü sırtında biri de kasığında olmak üzere 7 bıçak yarası bulunan Esma Turgut hemen ameliyata alındı.

'BEBEĞİ YANINDA AĞLIYORDU'

Kızını kanlar içerisinde bulup hastaneye getiren Bahriye Çam, “Esma, eşi Zafer Turgut ile 1,5 yıl önce evlendi. 3 ay önce bebekleri Yusuf dünyaya geldi. Damadım özel bir şirkette çalışıyor. Pazar günleri ise ek gelir için dolmuşta şoförlük yapıyor. Zafer çalıştığı sırada kızım telefon açıp 'anne Ölüyorum, yetişin' dedi. Eve gittiğimizde kanlar içerisinde yatıyordu. Bebeği de yanında ağlıyordu” diyerek gözyaşı döktü.

Eşinin bıçaklanma haberini cep telefonu ile öğrendikten sonra hastaneye gelen Zafer Turgut da, eşinin eve giren hırsız veya hırsızlar tarafından kolundaki bilezik yüzünden öldürülmek istenmiş olabileceğini söyledi.

Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başladı. Genç kadının hırsızlık amacıyla öldürülmek istenmiş olabileceğini ifade eden yetkililer, alınan parmak izi, görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda soruşturmaya başlandığını, yaralının sağlığına kavuşması halinde olayın daha kolay aydınlatılabileceğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*