Bursa'da iki ay süreyle su kesintisi yapılacak

  • Giriş : 29.05.2007 / 12:20:00

BUSKİ, 2 ay süresince zaman zaman zorunlu su kesintilerinin yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından Osmangazi İlçesi Yunuseli Mahallesi'nde sürdürülen altyapı çalışmaları sebebiyle, belirtilen mahallede 2 ay süresince zaman zaman zorunlu su kesintilerinin yapılacağı bildirildi.
BUSKİ'den yapılan açıklamada, devam eden yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmaları sebebiyle Yunuseli Mahallesi'ndeki 14 sokakta 1 Haziran Cuma günü ile 30 Temmuz Pazartesi günleri arasında yaklaşık 2 ay süresince zaman zaman su kesintisi olacağı kaydedildi.

Çalışmalar kapsamında, 16. İsimsiz Sokak, Gezer Sokak, Ceyhan Sokak, Burcu Sokak, Bahçe Sokak, Yeliz Sokak, Yıldız Sokak, Cesur Sokak, 80. İsimsiz Sokak, 32. İsimsiz Sokak, 61. İsimsiz Sokak, 64. İsimsiz Sokak, 41. İsimsiz Sokak, 38. İsimsiz Sokak ile 31. İsimsiz Sokak ve Çemen Sokak'ta belirtilen tarihler arasında farklı zamanlarda aralıklı su kesintileri uygulanacağı belirtildi.

Çalışmalar sırasında yaşanabilecek anlık su kesintilerine ve su verilmelerine karşı tedbirli olunmasını isteyen yetkililer, vatandaşları musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda da uyardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious