Bursa'da üç fuar birden açılacak

  • Giriş : 28.02.2006 / 00:00:00

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ''Bursa 4. Kitap Fuarı'', ''Bursa Eğitim Fuarı'' ve ''Bursa Bilişim Fuarı'', 4 Mart Cumartesi gününden itibaren açılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kitap fuarında çeşitli konularda konferans, söyleşi, panel ve şiir dinletisi gibi 65 kültür ve edebiyat etkinliğinde 147 yazar, sanatçı, bilim adamı, gazeteci ve politikacının konuşmacı olarak yer alacağını anlatan Genel Müdür Ersözlü, yaklaşık 500 yazarın da okurlarıyla buluşup, kitaplarını imzalayacağını belirtti. Ersözlü, kitap fuarının, Bursa'da düzenlenen fuarlar arasında en çok ilgiyi gören fuar olduğuna dikkat çekerek, bu yıl diğer iki fuarla birlikte 170-180 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedeflediklerini vurguladı. Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ve Uludağ Üniversitesi'nin desteği, UKLA Özel Eğitim ve Öğretim Kurumları işbirliğiyle hazırlanan ''Bursa Eğitim Fuarı''na, yurtiçi ve yurtdışından toplam 73 eğitim kurumunun katılması bekleniyor.

Ersözlü, 46 firmanın katılacağı ''Bursa Bilişim Fuarı''nda ise bilgisayarlar, depolama sistemleri, dijital eğlence, dijital fotoğrafçılık, döküman yönetim çözümleri, ev elektroniği, güvenlik, hizmetler, kart teknolojisi, ofis otomasyonu, sistem yazılımı, şirket uygulamaları, telekomünikasyon ve internet hizmetlerinin yer alacağını söyledi. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak ''Bursa 4. Kitap Fuarı'' 4-12 Mart tarihlerinde, ''Bursa Eğitim Fuarı'' ve ''Bursa Bilişim Fuarı'' ise 4-7 Mart tarihlerinde ziyaret edilebilecek.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious